Przejdź do treści
Strona główna » Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online

Nowoczesne lekcje języka angielskiego online. Nauka ze mną jest efektywna i ciekawa. Pracuję z autentycznymi materiałami. Omawiamy interesujące artykuły, podcasty lub filmy. Uczę mówić tak jak mówią native speakerzy, a nie fikcyjni bohaterowie nudnych podręczników. Nie oznacza to, że nie zwracam uwagi na poprawność!

Uczę General English, Business English (angielski dla firm) oraz Marketing English (angielski w marketingu), oferuję konwersacje, przygotowuję do rozmów kwalifikacyjnych oraz konferencji. Większość moich uczniów to dorośli, którzy potrzebują podszkolić angielski w celach zawodowych. Zapisz się na pierwszą lekcję i zobacz jak powinna wyglądać skuteczna nauka języka obcego! Wystawiam faktury.

Nowoczesne lekcje angielskiego online

Zapraszam na zajęcia online z angielskiego, na których stawiam nacisk na mówienie i wymowę. Zadaję ciekawe zadania domowe, które pomogą Ci opanować angielską gramatykę i słownictwo. Czas podczas lekcji wykorzystamy na utrwalenie wiedzy lub ewentualne wyjaśnienie trudniejszych zagadnień, nie będziemy go marnować na zadania z podręcznika, które możesz zrobić sam w wolnym czasie.

Oferuję też zajęcia Business English, pomogę Ci przygotować się do rozmowy o pracę lub do ważnej prezentacji (moją drugą pracą jest pozycjonowanie stron internetowych, więc szczególnie ze słownictwem w tej branży jestem bardzo dobrze zaznajomiona). Posiadam dyplom magistra filologii angielskiej (najlepszy wydział anglistyki w Polsce – UAM w Poznaniu, oraz UMK w Toruniu). W czasie studiów ukończyłam kurs wymowy z akcentem amerykańskim. Mam doświadczenie w nauczaniu w szkołach językowych oraz w nauczaniu online.

angielski online

Zajęcia online

Zajęcie odbywają się online, najczęściej na Google Meet.