Strona główna » Cennik

Cennik

Lekcja trwa 60 minut.

W cenie lekcji wszystkie materiały i zadania domowe.

Koszt 1 lekcji – 120 zł

Pakiet 4 lekcji – do wykorzystania w ciągu 5 tygodni – 440 zł

Wystawiam faktury.