Przejdź do treści

Angielski w marketingu

Pracujesz w digital marketingu?

Masz spotkania z klientami/interesariuszami (stakeholders) po angielsku? A może szukasz pracy na rynkach zagranicznych?Jako doświadczona lektorka, a zarazem specjalistka SEO oferuję zajęcia angielskiego biznesowego dla osób w marketingu. Pomogę Ci przygotować się do rozmowy o pracę lub do ważnej prezentacji. Porozmawiamy o najnowszych trendach w marketingu, podzielimy się swoimi doświadczeniami. Jeśli interesuje Cię SEO, ale jesteś na początku swojej kariery w tym obszarze, to dorzucę również moje porady i opowiem o mojej pracy w SEO.

Zadaję ciekawe zadania domowe, które pomogą Ci opanować angielską gramatykę i słownictwo. Czas podczas lekcji wykorzystamy na utrwalenie wiedzy lub ewentualne wyjaśnienie trudniejszych zagadnień, nie będziemy go marnować na zadania z podręcznika, które możesz zrobić sam/a w wolnym czasie.

Na pierwszych zajęciach omawiamy Twoje cele i ustalamy plan działania. Możemy ogólnie podszkolić Twój angielski, włączając elementy języka branżowego lub skupić się na konkretnym aspekcie, np. mogą to być rozmowy z klientami, raportowanie, prezentacje, szkolenia, itp. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, bo jest to bardzo indywidualne.

Posiadam dyplom magistra filologii angielskiej. W czasie studiów ukończyłam kurs wymowy z akcentem amerykańskim. Mam doświadczenie w nauczaniu w szkołach językowych oraz w nauczaniu online.

Wystawiam faktury.

Angielski marketingowy – opinie kursantów

Inne kursy